USD27.17120.0000
EUR32.44240.0000
  • 19.06.2021 03:42

Slavyansk-News

Главный сайт города Славянск

У неділю, 16 серпня, на центральній площі міста відбулося щось таке незрозуміле, але назване дуже амбіціозним словом «акція» «Слов’янськ пам’ятає 2014. Вимагаємо правосуддя», яка була започаткована активістами міста.
Правда, активістів на площі зібралося аж чотири чоловіки, останні це ті, що йшли мимо та зупинилися заради цікавості. Головний доповідач та ведучий акції – самий головний у місті українець, активіст та поборник українського правосуддя, грузин по національності – Фрідон Вєкуа.
Краще б він провів цю акцію на рідній грузинській мові, а не на українській, результат був би не краще. Мова колишнього прем’єра Азірова просто відпочиває! Але не довго страждав Фрідон, перейшов на мову агресора.
А тепер – по суті самої акції. Присутнім на ній мешканцям міста так і не стало зрозуміло, навіщо все це відбувається. Те, що Слов’янськ пам’ятає 2014 рік, і так зрозуміло без чергового грузинського нагадування. А від кого Вєкуа вимагає правосуддя на імпровізованій слов’янській сцені, не зрозуміло зовсім. Ти, Фрідон, поїхав би до Генеральної прокуратури Україна, і там би провів свою так звану акцію, може хтось і звернув би увагу на трьох-чотирьох слов’янців с плакатами та колажами, де головна героїня – Неля Штепа. Але навіть не це головна мета – дуже турбує Фрідона та його прихильників той факт, що Штепа буде балотуватися на посаду мера Слов’янська. Свербить і муляє? Але не Фрідону Вєкуа, і не його завзятим «патріотам» вирішувати, кому балотуватися, а кому ні. Це по-перше. По-друге, хай підуть ці прихильники правосуддя по вулицям міста та спитають у мешканців Слов’янська, кому вони віддають перевагу у своїм виборі очільника міста. І раптом дізнаються, що таких «активістів», як Фрідон та його друзі, слов’янці просто на дух не переносять. Правильно сказала присутня на акції тіточка, що саме такі завзяті «патріоти» вносять розлад у суспільство, ділять його на мовні, політичні, релігійні та національні групи, замість того, щоб об’єднувати громаду і будувати спільне майбутнє.
Ще один аргумент у побоюваннях таких, як Фрідон – чисто меркантильна. Якщо Штепа знов стане мером Слов’янська, це буде величезний подразник для усіх патріотичних сил, опозиційних до сьогодньошньої влади. Це ще один вагомий аргумент єдиним фронтом виступити проти «слуг народу».
Знімай вже камуфляж, Фрідон Напойович, всі й так уже знають, що ти – головний патріот Слов’янська (та мабуть, ні, головніше, напевне, тільки Вася Хоменко). А то вже набридло бачити сідовласу людину у маскарадній формі, під якою вона приховує свої власні амбіції. Люди у місті не такі вже й дурні, щоб самим не розібратися, де правда, а те проста гра «на публіку».

Семен Нечитайло

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 4 =